Mesajımız

80’li yılların başında pazarda çökelek satmaya başladığımız günlerde önce aklımızda ve gönlümüzde kurulan sonra markalaşarak ülkenin dört bir yanındaki sofralarda taht kuran Gürsüt; Gürler ailesinin, önce kendileri sonra da tüm Türkiye adına bir başarısıdır.

Konya Beyşehir Dumanlı Köyünden ayrılarak Antalya’ya yerleşmemiz ile  başlayan hikayemize bugün kök saldığımız topraklar olan Ege Bölgesi’nde İzmir’de devam ediyoruz.  30 yıl önce halk pazarlarında ilk sermaye yatırımımız olan üç tekerlekli motorumuz ile çökelek satarken, bugün Gürsüt, Progıda ve Gürmar şirketlerimiz ile bölgemiz ve ülkemiz ekonomisine çok önemli katkılar sağlıyoruz.

Geleneksel yöntemlerle modern tesislerde, hijyenik koşulları önemseyerek ürettiğimiz ürünlerimizin karşılığı olarak tüketicilerin beğenisini ve güvenini kazanıyoruz. ‘’Kendi çocuklarımızla tüketmediğimiz hiçbir şeyi insanımıza tükettirmiyoruz.’’ prensibi ile çıktığımız bu yolda, en önemli sermayemiz olan insanımızdan aldığımız güç, güven ve başarıyla Gürsüt’ü büyütüyor, zincir market sektöründe Gürmar, Peyniraltı Suyu Tozu sektöründe Progıda markaları ile faaliyetlerimizi başarıyla sürdürüyoruz.

Bulunduğumuz sektörlerde dürüstlük, çalışkanlık ve irade ile daha kısa zamanda daha büyük işler başaracağımıza inanıyor, gerek kendi adımıza gerekse sektör adına pek çok yeniliklere imza atacağımızı garanti ediyoruz.

Bize güvenen tüketicilerimiz, her zaman sürdürülebilir ilişkiler kurduğumuz iş ortaklarımız, müşterilerimiz, çiftçilerimiz, tedarikçilerimiz ve Gürsüt’ü, Gürmar’ı, Progıda’yı  en az bizim kadar sahiplenmiş olan değerli çalışanlarımız ile geleceğe emin adımlarla ilerliyoruz.

Bizi bu günlere getiren büyük ailemizle birlikte misyon ve vizyonumuzdan asla vazgeçmeden aynı kararlılık ve azimle pek çok başarıya hep birlikte imza atacağımıza inancımız tam olarak yolumuza devam edecek, bölge ve ülkemize olan katkılarımızı arttırarak devam ettireceğiz.

Saygı ve Sevgilerimizle.